Tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AirShow zaplanowane są na 25-26 sierpnia w Radomiu. To wyjątkowe święto dla wszystkich amatorów lotnictwa, które odbędzie się także jako część obchodów 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. (Zobacz wszystko co musisz wiedzieć o AIRSHOW w Radomiu)

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AirShow to prawdziwe święto lotnictwa, które przyciąga tysiące pasjonatów samolotów nie tylko z Polski, ale również z innych krajów całego świata. Jak co roku, oprócz wyjątkowych pokazów, na AirShow będzie można skorzystać także z oferty wielu wystawców. Jak zostać wystawca na AirShow?

Jak zostaje się wystawcą na AirShow?

Aby firma mogła stać się wystawcą na AirShow, musi złożyć odpowiednią ofertę do organizatora i uzyskać zgodę na najem części lotniska. Powierzchnia ta przeznaczona jest do urządzenia punktów gastronomicznych, handlowych oraz usługowych.

Na AirShow będzie można między innymi zakupić napoje alkoholowe i bezalkoholowe takie jak wodę Buskowianka, Coca-Colę, Fantę, Fuze Tea, soki owocowe Cappy, napoje energetyzujące marki Red Bull. Będzie można przekąsić coś pysznego z food trucka. Pojawią się również wystawcy oferujący produkty związane z lotnictwem, między innymi książki, magazyny, modele samolotów, ale także militaria różnych rodzajów.

Za wynajęcie terenu, według cennika trzeba zapłacić od 600 złotych do nawet 4500 złotych w zależności od powierzchni stoiska wystawowego oraz od jego lokalizacji, podane ceny są cenami bazowymi. W rzeczywistości wystawcą może zostać firma która złoży najbardziej atrakcyjna ofertę na dane stoisko. Wystawcy wymagający energii elektrycznej na swoim stoisku muszą dodatkowo zapłacić za jej dostawę od 250 złotych do 3200 złotych.

Przygotuj się na wyjątkowe święto lotnictwa z AirShow!

Tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AirShow w Radomiu zbliżają się wielkimi krokami. Każdy zainteresowany uczestnictwem w tym niezwykłym wydarzeniu może już teraz zakupić bilety na stronie internetowej eBilet.pl. Cena biletu normalnego jednodniowego to 40 złotych, ulgowego – 25 złotych.